new construction

קרקע למכירה - משקיעים רבים בוחרים לזנוח את דירות המגורים לטובת רכישת קרקעות להשקעה

משקיעים רבים בישראל ובעולם בוחרים להשקיע את מיטב כספם בקרקעות חקלאיות להשקעה. אם גם אתם חושבים להתחיל להשקיע את חסכונותיכם, השורות הבאות יוכלו להעניק לכם לא מעט ערך בכל הקשור לקרקע למכירה. חברת אופטימל אינווסט עוסקת בתחום מזה שנים ארוכות ומציעה שירות אמין ומקצועי לכל לקוחותיה. החברה מדגישה לכל ציבור המשקיעים כי לפני שרוכשים קרקעות להשקעה (הן במצב מופשר לבניה והן במצב חקלאי) יש לא מעט בדיקות שחשוב לבצע. משקיעים רבים בתחילת דרכם לא מכירים את כל הבדיקות הנדרשות, מה שעלול לגרום להם לבחור קרקעות שאינן כדאיות להשקעה. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים קרקע למכירה, הנה לכם כל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להביא החשבון.

אלה הסיבות המרכזיות בגינן המשקיעים נוהרים לרכישת קרקעות!

רגע לפני שנגע בכל הבדיקות המקיפות שיש להשלים טרם הרכישה, חשוב שתכירו את היתרונות הגדולים של רכישת קרקע למכירה בגינם משקיעים רבים כיום בוחרים לוותר על דירות המגורים לטובת קרקע להשקעה. מחירי הדיור בישראל גבוהים במיוחד. לאחר כעשרים שנות עלייה וכ 14% רק בשנה החולפת, למחירי הדיור אין עוד הרבה לאן לעלות. לכן, המשקיעים המקומיים בוחרים בשלל חלופות, כאשר המרכזית היא קרקע למכירה.

קרקע למכירה

היתרונות הגדולים שמטבילים לא מעט משקיעים לבחור להשקיע את כספם דווקא בקרקעות להשקעה הם:

מחירים נמוכים

מחירי קרקע להשקעה נמוכים בעשרות אחוזים בהשוואה למחירי דירות מגורים בישראל. נכון לכתיבת שורות אלה, ניתן למצוא קרקע למכירה בהרצליה, רמת השרון, חולון, הוד השרון, רעננה, קדימה, חדרה, בקריות, רחובות וצפון הרצליה החל מכמה מאות אלפי שקלים בלבד. נתון זה מאפשר למשקיעים הקטנים להשקיע את כספם באפיק אטרקטיבי המניב אחוזי תשואה גבוהים גם ללא הלוואות ענק שיחייבו אותם לשלם החזרים במשך כשלושים שנה.

אחוזי תשואה גבוהים

סיבה נוספת בגינה משקיעים רבים בוחרים דווקא קרקע למכירה היא אחוזי התשואה הפוטנציאליים. קרקעות חקלאיות המוצעות למכירה נמכרות במחירים נמוכים למדי שמכפילים ואף משלשים את עצמם לאחר הליך ההפשרה המיוחל. בדומה לכך, גם קרקעות מופשרות לבניה מכפילות את ערכן לאחר השלמת בניית נכסים (בהתאם להיתרים בקרקע) ומכירתם בשוק החופשי. כך או כך, קרקע למכירה יכולה להניב לבוחרים בה אחוזי תשואה גבוהים למדי.

למה לבחור באופטימל אינווסט להשקעה הבאה שלכם?

ניסיון trophy

מעל 10 שנות ניסיון בתחום

מקצועיות medal

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

שירות headset

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

איכות i check

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

שקיפות transparent

שקיפות מלאה ועדכון בכל שלב בתהליך

trophy
ניסיון

מעל 10 שנות ניסיון בתחום

award
מקצועיות

ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך

headset
שירות

זמינים לשירותכם במהלך התהליך

verified
איכות

צוות המשרד מיומן איכותי ואמין

המשתנים המרכזיים שמשפיעים על מחיר קרקע למכירה הם:

מצב תכנית המתאר

תכנית המתאר היא תעודת הזהות של הקרקע. לפני שבוחרים קרקע למכירה, חשוב לוודא כי היא מיועדת להפשרה.

מצב הקרקע ביחס להליכי ההפשרה

בוחרים לרכוש קרקע להשקעה במטרה ליהנות מעליית ערכה עם השלמת ההפשרה? חשוב לוודא שהקרקע שלכם אכן קרובה לשלבי הפשרתה. הקרקע נמכרת במחירים נמוכים מאוד? סביר להניח שהיא עוד רחוקה משלבי ההפשרה המיוחלים.

מיקום הקרקע

מיקום הקרקע משפיע מאוד על מחירה. קרקע למכירה בהרצליה, רמת השרון, חולון, הוד השרון, רעננה, קדימה, חדרה, בקריות, רחובות וצפון הרצליה יאפשרו לכם לרכוש קרקעות במחירים שונים בעשרות אחוזים. מעבר למיקום הגיאוגרפי, חשוב לוודא שהקרקע שלכם ממוקמת בסמוך לקרקע שכבר עברה את הפשרתה בעבר. קרקעות שאינן סמוכות לקרקעות שעברו את הליך ההפשרה, לא יעברו בשנים הקרובות את ההליך המיוחל.

אפשרויות הבניה בקרקע

נתון נוסף שאופטימל אינווסט מדגישים לכל לקוחותיהם הוא אפשרויות הבנייה על הקרקע. ישנן קרקעות בגדלים זהים עם זכויות בניה שונות. לכן, אל לכם להסתפק בבחינת גודל הקרקע בלבד.

בדיקות סקר וצפיפות

לסיום, חשוב שתכירו את בדיקת סקר קרקע ובדיקת צפיפות קרקע. בדיקות אלה הן בדיקות שנועדו לוודא שהקרקע אכן טובה למגורים. ישנן קרקעות הכוללות חומרים רעילים ומסוכנים שיכולים להתפרץ בעת בנייה, מה שיפגע רבות באפשרותן לעבור הליכי הפשרה ובנייה. אופטימל אינווסט מסייעים ללקוחות רבים לערוך בדיקות חיוניות אלה טרם בחירה בקרקע למכירה. אז לפני שאתם ממהרים לרכוש כל קרקע בטענה כי ניתן להרוויח אחוזי תשואה תלת סיפרתיים, ישנן לא מעט בדיקות חיוניות שיש לבצע. בדיקות אלה יבטיחו לכם בחירה נכונה של קרקע אטרקטיבית להשקעה.

לקוחות ממליצים

Shay Sharon
Shay Sharon
googleקרא עוד
סופר מקצוענים! הכי אמינים בתחום חד משמעית!
אלי מנשה
אלי מנשה
googleקרא עוד
השקעה בטוחה עושים רק עם אופטימל אינווסט.
Dvir Elkoby
Dvir Elkoby
googleקרא עוד
פשוט תענוג, אמינים, חברתיים ומקצוענים ברמה הגבוהה ביותר
Itay Lev
Itay Lev
googleקרא עוד
הדבר הכי חשוב בעסקי הנדל"ן זה אמינות ושקיפות - את זה מצאתי באופטימל אינווסט.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן